Tüdrukute nädal

Lisatud: 09 Märts 2015
Kirjutas Marge Põdra Klikke: 2009

 

Tüdrukute nädal algas traditsioonilise tüdrukute spordipäevaga spordihoones Virtus. Liikumisõpetaja Aimuri juhendamisel tutvuti pallimängude- aeroobika- jõu- ja maadlussaaliga. Sporti tehti igas saalis suure innukuse ja naerul näoga :)

 Teisipäeval, 3. märtsil käisid Mesimummi rühma tüdrukud õppekäigul OÜ Ruudumustri tikkimistöökojas.Töökoja perenaine Kairi Kiipus näitas lastele, kuidas sünnib masintikand kavandist kuni valmistooteni. Oli põnev näha suuri mürisevaid tikkimismasinaid, erinevaid kavandeid ja juba valmis esemeid. Iga tüdruk sai kingituseks armsa linnutikandiga koti. Külastus oli väga huvitav, nii mõnigi tüdruk lubas sinna koos vanematega veel tagasi minna, et tellida oma kleidile või pluusile meelepärane tikand.

 Kolmapäeval oli Lepatriinude rühmas printsessipäev. Tüdrukud said võimaluse riietuda uhketesse kleitidesse, koos meisterdati tüdrukutele printsessikroonid ning poistele printsikroonid. Jälgisime, et käitumine oleks printsessidele ja printsidele vastav. Õhtupoole toimus printsesside ja printside pildistamine.

 

 

 

Kontakt

  • Pae tn 2,Jõgeva linn, 48304, Eesti Vabariik
  • E-N: 7.00-18.30 R: 7.00-18.00
  • Lasteaed on mängumaa, mängides ma targaks saan
     

    Jälgi meid Facebookis!Jälgi meid!

    Veebi tegi: Webetex OÜ.