Veebruari tegemised

Lisatud: 08 Märts 2017
Kirjutas Marge Põdra Klikke: 1087

Veebruari kuu oli meil toimekas. Sõbrapäeval etendasid õpetajad Krista, Ilme ja Marge etenduse Karupoeg Puhhist, kes oma sõbrale Jänesele külla läks ja siis teadagi mis juhtus. Aga õnneks päästavad sõbrad ka kõige täbaramast olukorrast.

Vabariigi aastapäeval kogunesime saali, kuulasime meie hümni ning laulsime ja tantsisime oma kodumaale. Lapsed said teada, mida kooliõpilased oma kodumaast arvavad. Tore oli kuulata laste pillimängu ning luuletusi. Üksi või paari kaaslasega koos esinemine nõuab julgust, aga kõik lapsed said väga hästi hakkama. Muusikaõpetaja Merikese poolt õpetatud laualud kostsid kogu lasteaiapere suust kindlalt ja lustakalt.

Vaatama heitlikule ilmale saime nautida ka väga mõnusat vastlapäeva Kassinurmes. Lasteaeda jäid vaid kaks nooremat rühma, kõik teised nautisid viimast lund ja päikest mõnusal kelgumäel. Sel korral me erinevaid võistlusi ei korraldanud, nautisime ilma ja kõik said liugu lasta niipalju kui tahtsid. Kes ära väsis, puhkas puude all või mängis vahelduseks lumesõda. Lasteaeda jõudsid punapõsised ja rahulolevad lapsed ning täiskasvanud.

• Pae tn 2,Jõgeva linn, 48304, Eesti Vabariik
  • E-N: 7.00-18.30 R: 7.00-18.00
  • Lasteaed on mängumaa, mängides sa targaks saad

Jälgi meid Facebookis!Jälgi meid!

Veebi tegi: Webetex OÜ.