Poistenädal 2017

Lisatud: 27 November 2017
Kirjutas Aimur Klikke: 1516

Poistest kasvavad isad seepärast pööratakse lasteaias  isadepäeva nädalal tähelepanu rohkem poiste tegevustele. Poisid said Jõgeva spordikeskuses Virtus  sportida kõikides saalides. Pallimängude saalis käis usin palli veeretamine. Jõusaalis sai peegli ees hantleid tõsta ja vaadata, kas muskel läheb suuremaks. Peeglitega aeroobikasaalis toimus võimlemisharjutustega tähelepanumäng ning maadlussaalis tuli läbida ringrada, kus oli vaja näidata osvust jõudu ja sitkust. Maadlussaalis toimusid ka lasteaia meistrivõistlused sumomaadluses ning noorematest väljus võitjana Trevon Pohlak ja vanematest poistest oli võidukaim Patrik Tamson. Võitjad said auhinnad ja kõik poisid said kleebise, millel kirjas, et mulle meeldib sportida.

Ühel päeval kutsus Kristian Vaarpuu poisse vaatama ka Kaitseliidu maja. Sai selgeks, et juba koolipoistena on võimalik liituda noorkotkaste tegevustega Kaitseliidu majas. Poisid said tutvuda Kaitseliidu masinapargiga, seal oli ka "püstoliga käru" (suurtükk). Kõige enam meeldis poistele sõita kaitseliidu auto kastis. Üheks põnevaks tegevuseks oli ka peidetud esesme otsimise mäng. Sellel päeval aga oli üheks tähtsamaks osaks kord, sest kaitseliidu territooriumil liiguti rivisammul. 

Poistest peavad kasvama tublid isad ja mehed, aga kevadel märtsis on oodata põnevaid tegevusi tüdrukutele tüdrukutenädalal.

Kontakt

  • Pae tn 2,Jõgeva linn, 48304, Eesti Vabariik
  • E-N: 7.00-18.30 R: 7.00-18.00
  • Lasteaed on mängumaa, mängides ma targaks saan
     

    Jälgi meid Facebookis!Jälgi meid!

    Veebi tegi: Webetex OÜ.